آخرین اخبار شرکت

پیام مدیر عامل محترم شرکت کار و تامین

ضمن خوش آمدگویی به مراجعین محترم پایگاه اطلاع رسانی شرکت کار و تأمین ، این شرکت، رويکرد مشتري مداري را به عنوان راهبرد محوري برگزيده است و براي تحقق آن از تمامي ابزارها و امکانات در دسترس استفاده خواهد نمود.  اکنون شرکت کار و تامین  به اميد فردايي بهتر  ، تلاش می کند تا فراتر از روش هاي مدیریت سنتي  ، در مسير فرصت آفريني و ارزش افزایی براي مشتريان و کارفرمایان حرکت کند و به همين منظور با شناخت نيازهای مشتریان و کارفرمایان با اتکا به اصول صداقت ، تخصص ، وفاداري در مسير رشد و تعالي و اعتلاي نام شرکت کار و تامین و سازمان تامین اجتماعی گام بر دارد و با یاری خداوند در جهت ایجاد فرهنگ سالم کار محور  در عرصه خدمات اجتماعی اهتمام ورزد . با عنايت به فضاي رقابتي و شرايط اقتصادي حاكم بر كسب و كار در فضای کاری، تلاش پويا موثر و مستمر در راستاي تامين و پاسخگوئي کمی ، كيفي و سريع به نيازمنديهاي مشتريان و كارفرمايان محترم ضرورتي اجتناب ناپذير است. فعاليتهاي امروز ما ميبايست با حداكثر مشعوف سازي مشتريان و كارفرمايان محترم با ارائه بهترین خدمات تمركز يابد .

مجموعه های اجتماعی و اقتصادی  صرفا با شناخت كامل "تغيير" و شرايط تاثير گذار در "تغيير" و همچنين ايجاد ساختارهاي چابك قادر به بستر سازي لازم براي افزايش سرعت پاسخگويي و انعطاف پذيري در بهبود ارائه خدمات خود به مشتریان و کارفرمایان  ميباشند.  از طرف ديگر "تغيير" بزرگترين تهديد و فرصت در فضاي کاری است وتنها با ساختارهاي  انگیزشی و بهره گيري كارا از فناوري نوين اطلاعاتي ميتوان سرعت تغييرات را مديريت و بقاي شرکت را از تهديدات متعدد نجات داد. هم‌افزايي بعنوان يك الزام در شرکت های اجتماعی و اقتصادی يكي از موثرترين راهكارهاي مقابله با تهديدات و خلق فرصتهاي جديد مطرح است كه ما نيز مترصد بهرمندي حداكثري از شرايط جاري در شرکت کار و تامین ميباشيم. بدين جهت است كه تاكيد مينمايم "هم افزائي" تنها يك انتخاب نيست، بلكه يك ضرورت و تكليف سازماني است. "هم‌افزايي" را مي‌بايست محور همه كارهايمان قرار دهيم .اصولاً هم‌افزايي با "همدلي و همياري" دست يافتني است. در هم‌افزايي مي‌بايست به دنبال توسعه در دو محور اصلي و اساسي باشيم:

1)  ارائه خدمات متنوع به مشتریان و کارفرمایان

2) توسعه بازار با كشف بازارهاي جديد و جذب مشتريان جديد و حفظ مشتریان و کارفرمایان قبلی  

 

در سال جاری با توجه به نام‌گذاری مقام معظم رهبری به «سال اقتصاد مقاومتی تولید اشتغال» ،  کار و تلاش همه جانبه باید سرمشق باشد چون هم به اقتصاد کمک می‌کند و هم یک فرهنگ است که نیاز به مدیریت و کار جمعی دارد. امید دارم شرکت کار و تامین نیز در این راستا  ، گام های مفید و موثری را بردارد .

از خداوند متعال سربلندي وسرافرازي همگان را مسألت دارم.

                                                         دکتر محمد مهدی باباخانی

نوع مطلب: 

کار و تامین

 تهران - خیابان شریعتی - خیابان ملک - نبش کوچه شهیدزاده (روبروی دکه روزنامه فروشی) - پلاک2

Email: info @ kartamin.ir

تلفن:  9-88460106(021)

فکس: 88460090(021)

 

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه کاروتامین و اطلاع از آخرین اخبار شرکت پس از وارد کردن آردس ایمیل خود در کتدر زیر بر روی کلید عضویت کلیک نمایید: